Фурнітура вікна SIEGENIA Titan AF

Titan AF – одна з фурнітури ліній концерну SIEGENIA для пластикових вікон, яка прийшла на зміну Favorit Si-line. Власне Favorit і став прабатьком Titan AF, давши все краще. І в підсумку, можна сказати, що фурнітура Titan AF є на сьогоднішній день найкращою і доопрацьованій системою в фурнітурної лінійці SIEGENIA, так і, ймовірно, на ринку фурнітури в цілому.

Загальні переваги

  • Німецька якість. Відзначимо, що продукція компанії SIEGENIA, до числа якої належить і система Titan AF, виготовляэться тільки в Німеччині. У жодній іншій країні компанія-виробник, заводів не відкривала. SIEGENIA особисто стежить за якістю продукції, за її надійністю, довговічністю, безпекою і т.д. Практично повна автоматизація виробництва дозволяє ще впевненіше говорити про стабільність якості фурнітури продукції бренду.
  • Першокласна сировина і гальванічне покриття. Автоматизувавши виробництво за рахунок установки високотехнологічного обладнання, німецька компанія не забула про головну складову – якісній сировині, яке закуповується у перевірених німецьких постачальників. А всі деталі системи Titan AF мають гальванічне покриття, що робить фурнітуру практично незношуваною.
  • Широкий вибір продукції. Об’єднання з німецькою компанією Aubi, яке привело до створення цілого концерну, дозволило істотно розширити асортимент продукції. Сьогодні фурнітура SIEGENIA може бути встановлена ​​практично в будь-яке сучасне пластикове вікно.
  • Зламостійкість. Несподівано для інших виробників систем фурнітури SIEGENIA вирішила зробити частину фурнітури елементів Titan AF зламостійкою. Причому це торкнулося не тільки просунутих версій системи, але і комплекту за замовчуванням. Зрозуміло, це тільки додало плюсів в скарбничку Titan AF. Якщо говорити більш конкретно, то в стандартному варіанті цієї системи протизламними є всі встановлені запірні ролики. Але по-справжньому зламостійкою система Titan AF стане тільки в тому випадку, якщо додати в систему протизламні запірні рамні пластини. Що в порівнянні з аналогічними зламостійкими системами конкурентних виробників вийде набагато вигідніше. І тут покупців чекає сюрприз, адже вже в базовому комплекті фурнітури у поворотно-відкидних стулок одна проти зламна пластина встановлена ​​за замовчуванням!
  • Регулювальний діапазон. SIEGENIA може похвалитися тим, що забезпечила свої фурнітурні системи в 2,5 рази більшим регулювальним діапазоном, ніж у аналогічних фурнитур на сучасному ринку. Ми не говоримо, що Titan AF не доводиться регулювати взагалі, але дану послугу проводити доведеться набагато рідше.
  • Додаткові режими (варіанти) провітрювання. Не сказати, що Titan AF в цьому відношенні винаходить велосипед, але унікальні режими провітрювання тут дійсно присутні. Яскравий приклад – варіант «Зима-літо», який є хоч і додатковим, але настільки зручним і навіть незамінним режимом. Користувачам фурнітури Titan AF більше не потрібно «ловити» потрібне положення за рахунок хитрих маніпуляцій ручкою. Потрібне положення, що передбачає оптимальний провітрювати зазор, вже вбудовано в систему. Крім уже ставши традиційним щілинного мікропровітрювання, фурнітура Titan AF пропонує різні варіації ступеневої (дискретного) провітрювання, що є ще однією цікавою особливістю системи.
  • М’яка робота фурнітури. В системі Titan AF використовуються так звані «грибовидні цапфи обертового типу», а в відповідних частинах (верхня і нижня петля) додатково використовуються поліамідні вставки, які зменшують знос при сполученні двох матеріалів. Загалом, вся ця «китайська грамота» є свідченням того, що фурнітура дійсно працює без ривків, з максимальною плавністю. Наприклад, в поворотно-відкидних стулках, в так званих «ножицях», присутні мікрогальма, що дозволяють стулці не “падати”, а плавно доходити до потрібного положення. В цьому відношенні SIEGENIA вигідно відрізняється від всіх, навіть найвідоміших на ринку виробників фурнітури, які не можуть похвалитися наявністю цапф з обертанням.
  • Щільний притиск до рами. Всі ті ж грибовидні цапфи в поєднанні з розглянутої нами оновленої конструкцією верхньої петлі гарантують стулці щільний притиск до рами, що позитивно позначається на всіх технічних характеристиках пластикового вікна. Для більш «підкованих» у відповідних питаннях читачів відзначимо, що конструкція цапф в Titan AF дозволяє контролювати їх виліт.
  • Підвищення довговічності механізму. У кутовому нижньому перемикачі присутній припідіймач роликового типу. Його головне завдання – розвантаження вже згаданих нами «ножиць» як в відкидному, так і в закритому положенні стулки. Це суттєво позначається на довговічності фурнітурного механізму. І, знову ж таки, у SIEGENIA по цьому пункту величезну перевагу перед будь-якими конкурентами. Тільки у SIEGENIA припідіймачі працюють саме так, як повинно. У всіх інших випадках вони або працюють некоректно, або відсутні зовсім.