Прихована фурнітура Siegenia Axxent

Питанням дизайну в сучасному будівництві приділяється все більше уваги. Чим менш помітні робочі механізми вікна – тим краще, тому компанія Siegenia розробила інноваційну концепцію запірних механізмів – приховану фурнітуру Siegenia Axxent 24.

Компактні петльові елементи (приховані петлі) фурнітури інтегруються в фальци рами і стулки, зовні вони не помітні, на увазі залишається тільки ручка. Немає нічого зайвого – вікно виглядає гармонійно і елегантно, тим більше що немає проблем з підбором кольору і форми декоративних накладок, що досить непросто зробити для ламінованих профільних систем нестандартного кольору. Такі конструкції вважаються найкращим рішенням для створення сучасних елітних інтер’єрів і реконструкції історичних.

Особливості фурнітури зі прихованою фурнітурою (приховані петлі):

  1. Фурнітура з прихованими петлями розроблена на базі традиційної системи Siegenia Titan AF, доступними залишаються всі відомі способи відкривання – поворотний, відкидне, поворотно-відкидне, з імпостом, штульповое. Під час відкривання підвішена сторона стулки трохи зміщується до центру отвору, тому забезпечується досить широкий кут повороту – в 100 градусів. Це дозволяє отримати максимально великий світловий проріз у відкритому положенні і на профілі стулки можна розташувати рулонні штори або жалюзі.
  2. Приховані петльові механізми витримують 150-кілограмову стулку, на відміну від стандартних петель, які витримують навантаження 100 або 130 кг.
  3. Безпека. Клас стійкості до силового злому підвищується до рівня RC1, RC2, що доречно для скління заміських котеджів.
  4. Поліпшення теплоізоляції. Петлі розташовані всередині вікна, тому не контактують з внутрішнім простором і не є містком холоду. Завдяки конструктивним особливостям, ущільнювач ніколи не застрягає (це іноді буває в районі петельної групи) – продування виключені.
  5. Практичність. Не виникає проблем з обробкою відкосу (біля петель дуже складно якісно виконати оздоблювальні роботи), петлі не засмічуються і не пошкоджуються під час проведення ремонту, за вікном з прихованими петлями простіше доглядати.
  6. Оригінальний дизайн. Завдяки тому, що віконні петлі приховані, вікно виглядає більш лаконічно і гармонійно.

Приховані петлі за бажанням можна встановити на вікна будь-якого продукту нашого виробництва.