Захист від злому починається з Ваших вікон!

Вас цікавлять вікна, стійкі до злому? Це правильно!

Зламостійкість повинна бути обов’язково врахована при покупці вікон, адже більшість грабіжників проникають в будинок через вікно. І зломщик забере все, це тільки питання часу. І тому важлива кожна хвилина, яку забезпечить надійність вікна. Доведено, що після кількох невдалих спроб, зломщик відмовляється від такої ризикованої затії. Тому поліція радить купувати вікна з класом зламостойкості RC2.

Безпека власного житла – невід’ємна складова комфортного існування людини. Але не всім і не завжди вдається зберегти недоторканість свого дому: в Європі щорічно реєструються сотні тисяч випадків крадіжок, зв’язаних з незаконним проникненням у житло. У одній тільки Німеччині щорічно здійснюється близько 130000 крадіжок. Згідно проведеному в Німеччині дослідженню, найбільш часто злочинці проникають в житло через вікно – в 80% випадків. Подібна статистика свідчить про необхідність додаткового оснащення віконних конструкцій від злому. Необхідність дооснащення віконної конструкції для більшої безпеки підкреслює той факт, що правопорушників часто зупиняє сам факт наявності заходів безпеки – майже половина спроб злому припиняється, якщо злочинець стикається із спеціальним технічним оснащеням.

Традиційний спосіб встановлення грат на вікнах має істотний недолік – неестетичний зовнішній вигляд. Сучасною альтернативою гратам являється так зване протизламне вікно, тобто світлопрозора конструкція, що перешкоджає кримінальному злому. Оскільки найчастіше правопорушники прибігають до віджимання стулки, віконна фурнітура є основним елементом, що забезпечує стійкість віконної конструкції до злому.

Класи протизламності

Клас захисту 1 (RC-1) : Базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем і так далі. Протизламні замочні планки, відповідно і кутові перемикачі з протизламними цапфами, що мають грибоподібні і регульовані по висоті голівки, захищають Ваше вікно або балконні двері від віджимання по чотирьох кутах стулки. Захист від висвердлювання і ручка із замком додатково збільшують клас захисту.

Клас захисту 2 (RC-2) : Захист проти таких інструментів як викрутка, плоскогубці або клини. Грунтується на 1-му класі. Протизламні замочні цапфи по периметру стулки додатково посилюють конструкцію вікна. Це означає, що фурнітура і віконна рама витримують посилені навантаження.

Клас захисту 3 (RC-3) : Захист від злому з використанням монтировки і лому. Додатково до вже наявних в класах захисту RC-1 і RC-2 протизламним цапфам додаються протизламні замочні цапфи на кутовому перемикачі і ножицях на стулці.