Ухильно-розсувна система Портал PSK

У житлових приміщеннях розсувні системи стали незамінні при склінні виходу на веранду, терасу або балкон. Пропонуємо зручну і функціональну систему скління – портальну або паралельно – зсувну систему PSK. Система дозволяє стулці і відкидатися в положення ухилу, і відсовуватися горизонтально в бік, що дає можливість зробити розсувне вікно або двері з будь-якої профільної системи нашої продуктової лінійки. У міських квартирах розсувні портали встановлюються при благоустрої лоджії, при цьому зноситься балконний блок і на його місце встановлюється розсувний портал. В усякому разі, будь Ви власником котеджу або ж господарем квартири у багатоповерховому будинку, завдяки розсувним порталам у Вас з’явиться реальна можливість впустити в житло максимум світла і повітря, візуально розширити житловий простір, забезпечити пречудовий вид!

Схеми комбінацій рухомих і глухих частин системи PORTAL

Технічні обмеження.
Не завжди наші бажання або бажання наших дизайнерів співпадають з технічними можливостями матеріалів. Щоб уникнути непотрібних витрат, вже на стадії проектування використання PSK-portal plus слід врахувати наступні обмеження для різних моделей:
PSK 160 plus: Комфорт, просте і надійне управління за допомогою візка із спеціальним пружинним механізмом
ширина стулки по фальцю- від 670 до 1600 мм
висота стулки по фальцю- від 660 до 2360 ммPSK 200-Z plus: З напівавтоматичним управлінням для великих і важких стулок масою до 200 кг
ширина стулки по фальцю- від 770 до 2000 мм
висота стулки по фальцю- від 1000 до 2360 мм