Протимоскітна сітка

Протимоскітні сітки на металопластикові вікна, як самостійно заміряти.

Москітна сітка виготовляється на металопластиковое вікно будь-якого розміру. Москітна сітка прекрасно вирішує основну задачу: не пропустити нічого зайвого в квартиру, починаючи від власне комах і закінчуючи тополиним пухом. Монтується дуже швидко і легко.

Дуже часто щоб заощадити на бюджеті своєї сім’ї доводиться робити частину роботи самостійно. Сьогодні ми дамо відповідь на питання – “як заміряти москітні сітки самостійно”. Крім того самостійний вимір і установка сіток москітних у своїй квартирі або дачі дозволить заощадити не лише гроші, але і дорогоцінний час.
Готових рішень москітних сіток – не знайти, оскільки кожна сітка чітко підганяється під габарити Вашого пластикового вікна.
Викликаючи фахівця з вимірів, Вам неодмінно доведеться чекати, коли приїде співробітник компанії, а в “сезон” це очікування може продовжитися до декількох днів, тому простіше і швидше зробити вимір власними силами.
Для того, щоб зробити самостійний вимір москітної сітки на Ваше пластикове вікно вам потрібна – звичайна Рулетка.

Технологія виміру

1. Відкриваємо стулку Вашого пластикового вікна, куди Ви хочете встановити москітну сітку.

2. Робимо вимір світлового отвору рами по висоті і по ширині, при цьому фіксуючи отримані розміри в міліметрах. Необхідно точно заміряти отвір на який кріпитиметься москітна сітка, інакше усі Ваші старання, економія коштів і часу даремна.
Обов’язково повторно перевірте виміри світлових отвором Ваших вікон, куди будуть встановлені москітні сітки.