Дверні замки WINKHAUS autoLock AV3

Безпека будинку — перша і головна умова нормального, повноцінного життя його власників, без неї ні про який комфорт не може бути й мови. Як убезпечити свій будинок від несанкціонованого вторгнення — важливе питання, як для мешканців мегаполісів, так і для власників заміської нерухомості. Насправді все не так складно, як може здатися на перший погляд. Із системними рішеннями від Winkhaus безпека власного житла стає твердою впевненістю.

Вибираючи замок для вхідних дверей, ми звертаємо увагу на безпеку, зручність, на високу герметичність і так звану «культуру роботи», тобто плавний та тихий хід замку. Всі ці переваги має Winkhaus autoLock AV3 з автоматичною багатоточковою системою замикання.

Двері зачиняються: швидко, нечутно, надійно

Winkhaus autoLock AV3 — замок, який не потрібно замикати на ключ. Досить просто прихилити двері — і вони надійно замкнені. Замок автоматично блокується за допомогою сталевих ригелів і ущільнювальних штифтів, які спрацьовують від магнітного спускового механізму при закритті дверей. Тандемні сталеві ригелі у формі ікла, що заходять у відповідну планку, практично унеможливлюють відтискання дверей. Завдяки їм двері надійно заблоковані, навіть коли вони не замкнені на ключ, та гарантують високий рівень безпеки (клас безпеки RC2/RC3).

Ущільнюючі штифти системи autoLock AV3 притискають стулку до рами, що забезпечує високу теплоізоляцію, дозволяє уникати протягів та зберегти у приміщенні тепло взимку і прохолоду влітку.

Конструкція ригеля з додатковим елементом, що забезпечує високу щільність замикання та гарантує оптимальний притиск дверної стулки до рами. Відкрити такі двері можна ключем зовні, а зсередини — просто натиснувши ручку.

Комфорт у дрібницях

У системі Winkhaus autoLock AV3 двері можуть перебувати у двох режимах — «день» і «ніч». Зі зручним перемикачем one Touch у режимі «день» замикальні ригелі блокуються, двері відкриваються зсередини і зовні, навіть якщо їх злегка штовхнути. Це зручна функція для приватних будинків, коли є необхідність часто користуватися зовнішніми дверима. У режимі «ніч» двері щільно притиснуті до рами. В цьому режимі двері закриті на іклоподібні ригелі автоматично, що відповідає міжнародному класу протизламні RC1 і RC2.

На період довгої відсутності передбачена функція Holiday-Lockout — при повороті ключа на 360° блокується вся система замикання. До того ж натискна ручка зсередини заблокована, замок не відкривається за її допомогою. Розблокувати можна тільки провернувши ключ у циліндрі.

Система багатоточкового замикання дверей Winkhaus blueMatic EAV3 об’єднує у собі легкість в управлінні, надійний захист та є ідеальним рішенням для тих, хто прагне використовувати нові сучасні рішення для підвищення комфорту безпечного життя.