Віконні системи energeto®

Всього лише вікно? Зовсім ні! Насолодіться характеристиками вікна, якому немає рівних. Інноваційні технології aluplast гарантують Вам теплоізоляцію, зламостійкість і зручність використання на вищому рівні.

Сталевий підсилювач в звичайних вікнах є проблемним місцем, так як пропускає занадто багато теплової енергії. Рішення aluplast – революційна віконна система
energeto® без сталевого підсилювача в профілі. Спеціальний матеріал powerdur замінює сталь і значно покращує теплоізоляційні показники вікна. І тепло залишається там, де має бути: у Вашому домі. Добре не тільки для Вас, але і для навколишнього середовища.

Система energeto® – це поєднання сучасних технологій powerdur + bonding inside

powerdur

Спеціальний матеріал з армованого скловолокна powerdur
забезпечує стабільність профілю, і виключає необхідність сталевого
посилення. Профіль з технологією powerdur® замість сталі досягає значно
кращих звукоізоляційних показників.

Вікно, в якому були використані технології powerdur® і bonding inside
важать на 20% менше звичайних, незважаючи на їх поліпшену стабільність.
Це полегшує їх транспортування і допомагає не засмічувати навколишнє
середовище.

bonding inside

Склопакет, вклеєний в стулку, забезпечує не тільки поліпшену
герметичність і чудову теплоізоляцію вікна, але і значно високу
стабільність профілю.Завдяки екстра сильному клею забезпечується надійне з’єднання віконного
скла зі стулкою – кращий варіант захисту від злому, який виключає
можливість віджиму віконної рами.

Переваги технології bonding inside ( вклеювання склопакету )

Тепліше завдяки energeto ®

Завдяки заміні сталевого підсилювача, що є сильним провідником холоду, на спеціальні термопластикові вставки та фіксацію стулки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, підвищується коефіцієнт тепловіддачі стулки, що призводить до поліпшення значення опору теплопередачі всього вікна. Згідно з результатами численних протоколів випробувань, стулки зі вклеєними склопакетами тепліше мінімум на 20% у порівнянні з аналогічними стулками зі сталевим підсилювачем.
Рівень енергозбереження (теплоізоляції) – головний показник «правильних» вікон. Від цієї характеристики залежить будете ви взимку ходити по будинку в товстому светрі чи в легкій футболці. Вікна з високим рівнем енергозбереження ефективно перешкоджають проникненню холоду і, що не менш важливо, сприяють економії енергії. Це особливо помітно в заміських будинках, що мають автономну систему опалення. Високе енергозбереження сприяє комфорту не тільки взимку, але і влітку. Воно перешкоджає проникненню вуличної спеки і зберігає приємну прохолоду, дозволяючи істотно економити на кондиціонуванні будинку.

Більше світла із energeto ®

Одне з основних завдань вікна – впускати сонячне світло. І за цим параметром не всі вікна однакові. В одних частка переплетінь , що
перешкоджають сонячним променям, велика, в інших – мінімізована. Останні вікна називають широкоформатними – світлова, тобто корисна, частина вікна в них доведена до максимуму. Завдяки застосуванню технологій bonding inside і powerdur inside з’явилася унікальна можливість виготовлення максимально широких стулок – до 1500 мм, що стало особливо затребуванним в сучасному проектуванні та будівництві.
На що впливає світлопропускання вікна? І чи важливо воно?
– В дизайні інтер’єру головну роль грають не меблі та колір стін, а саме освітленість. Світле приміщення сприймається більш просторим і життєрадісним, ніж затемнене. При цьому, електричне освітлення не може відтворити ефект сонячного.
– Сонячне світло впливає на самопочуття та настрій. Добре освітлене приміщення сприяє бадьорому тонусу, високій працездатності та гарному настрою.

Ще тихіше із energeto ®

Більш ефективна звукоізоляція – клей виконує функцію поглинача по всьому периметру склопакета в порівнянні зі звичайними вікнами, де кріплення склопакета виконується розклиненням пластиковими пластинами.

Ще безпечніше із energeto ®

Більшість компаній при виготовленні вікон користуються стандартним методом кріплення склопакета в стулку вікна – розклинюванням пластиковими пластинами, яке призводить до максимальних навантажень в місцях їх сполучення. У момент експлуатації стулки виникають сили, які гранично впливають на кутові з’єднання профілю та фурнітурні елементи.
Склопакет надає стулці міцність і жорсткість. Але ця міцність через встановлення склопакета за допомогою пластикових підкладок призводить до того, що всі сили тиску зосереджуються в місцях підкладок і переходять через них на склопакет, що в результаті призводить до максимальних навантажень на нього. У вікнах з вклеєними склопакетами значення пікових навантажень знижуються на 70%, так як сили впливу розподіляються рівномірно по всьому периметру лінії вклеювання. Таким чином суттєво мінімізується ризик деформації конструкції та скорочується ризик бою склопакетів під час скління конструкції, транспортування, монтажу, і
особливо під час експлуатації вікна. Крім того, істотно підвищується зломостійкість завдяки склеюванню по всьому периметру – склопакет неможливо видавити з стулки, навіть якщо виламати штапик.

 

 

Наш асортимент вікон energeto®

PREMIUM energeto 4000
Монтажна глибина 70 мм – для чудової теплоізоляції

LUX energeto 8000
Монтажна глибина 85 мм – найкраще вікно для Вашого енергозберігаючого будинку!